Презентація про Гранти House of Europe на персональні проєкти

15 квітня о 16:00 менеджер програми Юрій Кірушок розкаже детальніше про умови грантів та відповість на усі запитання процесу подачі заявки та суті вашого персонального проєкту під час стріму Гранти House of Europe на персональні проєкти

House of Europe пропонує професіоналам зі сфери культури (https://bit.ly/39gtnst), освіти (https://bit.ly/3fdBZnu) медицини (https://bit.ly/3sqyVIk), медіа (https://bit.ly/3skpOsA), соціального підприємництва (https://bit.ly/2QrZ1fR) та роботи з молоддю (https://bit.ly/31itGP6) взяти участь у програмі грантів на індивідуальні проєкти.
Ви можете отримати до 4 000 євро на запуск подкасту, створення авторського курсу, плату за участь у стажуванні або квитки на міжнародну конференцію. Підходять цікаві ідеї, що змусять вас вийти із зони комфорту та зрости професійно. До участі ми заохочуємо професіоналів, що прагнуть втілити проєкт від свого імені та готові взяти на себе повну відповідальність за управління проєктом.

Що таке персональний проєкт?
• Ваша особиста ініціатива, не пов’язана з поточним робочим проєктом та щоденними завданнями.
• Проєкт, сфокусований на вашому професійному зростанні. Ви маєте отримати новий досвід, навички, знайомства.
• Співпраця з ЄС або Великою Британією. Навчайтеся у іноземних колег або презентуйте їм свої напрацювання.
• Це будь-що, що вас захоплює. Навчання, стажування, нетворкінг, запуск проєкту, блогу, курсу та тисячі інших ініціатив.