Програма малих грантів у галузі освіти від Посольства США

Посольство США в Києві оголошує Програму малих грантів публічної дипломатії на 2021 рік для підтримки проєктів у галузі освіти. За умови наявності коштів Посольство виділятиме гранти для громадських (недержавних) організацій, що базуються в Україні. Проєкт повинен бути адаптований до української аудиторії, а всі проєктні заходи, що підтримуються грантом Посольства США, повинні містити американський компонент і здійснюватися в Україні.

Теми проєктів можуть охоплювати різноманітні питання, які перебувають у рамках поточної освітньої реформи в Україні. Пріоритет надаватиметься проєктам, які спрямовані на:
– можливості професійного розвитку викладачів та керівного складу загальноосвітніх шкіл, коледжів, університетів та державних установ, які розробляють та впроваджують політику в галузі освіти;
– розвиток активної співпраці між навчальними закладами та громадськими організаціями, місцевими адміністраціями та бізнесом для підтримки регіонального розвитку;
– розширення доступу до якісної освіти у державних навчальних закладах для учнів та студентів з особливими потребами;
– освіту учнів середніх шкіл та студентів вищих навчальних закладів у сферах лідерства, підприємництва, інновацій та громадянської освіти. громадським організаціям, якими керує молодь, рекомендується подавати заявки.

Максимальний розмір одного гранту – 40 000 доларів США.

Дата завершення конкурсу – 15 липня 2021 року.

Детальніше – в інформаційному повідомленні