Можливості програм «Горизонт 2020»

7 листопада 2018 року на біологічному факультеті Львівського університету відбувся круглий стіл, присвячений міжнародним програмам «Горизонт 2020». Захід організовано за участі Національних контактних пунктів Рамкової програми Європейського Союзу з фінансування досліджень та інновацій «Горизонт 2020» Львівського національного університету імені Івана Франка та Київського національного університету імені Тараса Шевченка, а також Відділу міжнародних зв’язків Львівського університету.
Подією зацікавилися як досвідчені науковці та викладачі, так і студенти та аспіранти. Аудиторії, яка налічувала близько чотирьох десятків присутніх, презентували нові робочі програми на 2018−2020 роки за тематичними напрямами «Future and Emerging Technologies», «Inclusivе, Innovative and Reflective Societies», «Marie Skłodowska-Curie actions» програми «Горизонт 2020».
Особливий акцент зробили на тому, які конкурси можуть бути цікавими саме для біологів. Доповідачі, серед яких Оксана Заремба (НКП ЛНУ ім. Івана Франка), Оксана Крупка (НКП КНУ ім. Т. Шевченка) поділилися власним досвідом підготовки, подання та реалізації міжнародних проектів і закликали усіх присутніх до активної участі в них.

Подія на сайті університету