Вебінари Серії “Clarivate науковцям” 2022

Доброго дня, дорогі друзі,

З новим 2022 роком нехай він буде успішним і щасливим для вас, ваших родин, установ та нашої країни. Здоров’я, гарних результатів, грантів та публікацій. В 2022 році компанія Clarivate, завдяки МОН України через Державну науково-технічну бібліотеку України продовжує надавати науковцям НДІ та ВНЗ України державної форми власності доступ до найкращої літератури, що проіндексована у Web of Science. Прозорі метрики на платформі та в аналітичних надбудовах Journal Citation Reports та InCites дозволяють оцінювати здобутки та приймати зважені рішення, будувати і втілювати публікаційну і інноваційну стратегію науковцю, установі і країні. EndNote прискорює оформлення публікацій, а Publons та ResearcherID дозволяють представляти дані науковій спільноті.

В 2021 році було започатковано серію вебінарів “Clarivate науковцям“, які відвідали більше 19 тисяч слухачів. Було розіслано більше 16,5 тис сертифікатів, тим хто відвідав більше 90 % основного часу вебінару. Учасникам, які відвідали усі 12 вебінарів, розіслано повідомлення та буде надіслано віддрукований сертифікат і календар з розкладом наступних вебінарів.

Продовжуємо традицію минулого року і так само кожного другого четверга місяця (лише в січні на третьому тижні) о 16:15–17:15 чекаємо на вебінарах Серії “Clarivate науковцям” 2022. Де будемо отримувати та шліфувати навички роботи з науковою літературою, обирати джерела для аналізу тем дослідження, розберемо основи наукометрії, вплив відкритого доступу, визначимо як відібрати партнерів для співпраці, гранти для роботи, видання для публікацій, чи можлива безкоштовна публікація, як не потрапити до хижацьких видань, як оформлювати публікації без помилок, як презентувати власні здобутки науковій спільноті, як ефективно використовувати спектр ресурсів Clarivate для наукової роботи та її аналізу. Теми оголошуватимуться за місяць до початку і надсилатимуться листами- нагадуваннями про вебінари за добу і годину до початку відповідного вебінару. Всі заходи українською, безкоштовні, за умови присутності не менше ніж на 90 % основного часу вебінару передбачено випуск сертифіката учасника, що надсилається протягом трьох робочих днів не електронну скриньку вказану при підключенні. Учасники усіх 12 вебінарів отримують додатковий сертифікат за серію. Реєстрації вже відкриті, після переходу за посиланням заповніть реєстраційну анкету що ховається під кнопкою Register (натисніть на слово).

Перший вебінар вже 13 січня 2022 16:15–17:15

Тема: Аналіз грантової підтримки та ефективності співпраці в Web of Science та InCites

Тези: Наукові дослідження часто вимагають значних коштів. Грантова підтримка та співпраця з знаними лабораторіями світу буде на часі та дозволить і виконувати дослідження на більш високому рівні і швидше отримувати результати. На вебінарі з’ясуємо як знайти і проаналізувати здобутки інших установ, визначити лідерів та знайти їхні контакти. Проаналізувати співпраці своєї організації, з якими установами і чому вони більш ефективні. Визначити фонди, що фінансували аналогічні дослідження, які теми підтримувалися певною грантовою агенцією, у кого зі співвітчизників були такі гранти та, як завжди, відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

В січні під час вебінару буде оголошено вікторину, серед учасників що правильно дадуть відповіді на питання Random визначить володаря сувенірів. Удачі! Не забувайте запросити друзів – разом веселіше шукати правильні відповіді.

Реєстрація: https://bit.ly/3pHtRQZ

І щоб не пропустити можна реєструватися на наступні

10 лютого 2022

Реєстрація: https://bit.ly/3HIJ3U8

10 березня

Реєстрація: https://bit.ly/31yYJtJ

7 квітня

Реєстрація: https://bit.ly/33cT5Op

5 травня

Реєстрація: https://bit.ly/3JRQuKG

9 Червня

Реєстрація: https://bit.ly/3n5brYB

7 Липня

Реєстрація: https://bit.ly/3f1Aast

11 Серпня

Реєстрація: https://bit.ly/3395z9N

8 Вересня

Реєстрація: https://bit.ly/3zC06EC

6 Жовтня

Реєстрація: https://bit.ly/3eZeSM2

10 Листопада

Реєстрація: https://bit.ly/3t5Laxi

8 грудня

Реєстрація: https://bit.ly/3t2GGXY

 

Прошу поінформувати ваших колег, студентів, аспірантів, науковців

За потреби проведення тренінгу для вашої установи звертайтеся Iryna.tykhonkova@clarivate.com

Якщо лист потрапив вам помилково і ви вже не є відповідальним за коммунікацію щодо електронних ресурсів, прошу поінформувати про це ДНТБ України dbservice@dntb.gov.ua

До зустрічі 13 січня.

Тихонкова Ірина, к.б.н.,

Консультант з регіональних рішень,

Clarivate