Calls, Grants

ПрограмаУмови фінансуванняТерміни подачі
Стипендія від наукового товариство ім. Шевченка в Америці (США)Залежно від кожного окремого гранту.На регулярній основі протягом року (за наявності фінансування).
ACLS/ The Robert H. N. Ho Family Foundation Fellowships in Buddhist Studies (США)Від $30,000 до $70,000для індивідуальних стипендійних програм і $300,000 для інституційної викладацької ставки.У листопаді місяці щороку для індивідуальних стипендійних програм і на початку січня щороку для заявок на фінансування викладацької ставки.
Andrew W. Mellon Postdoctoral Fellowship in the Humanities (США)Стипендія у розмірі$59,300 + $3,000 дослідницьких коштів та покриття витрат страхування.У жовтня місяці щороку.
DAAD Research Grants – Bi-nationally Supervised Doctoral Degrees / Cotutelle (Німеччина)Місячна стипендія у розмірі 1,200 євро, покриття транспортних витрат та витрат на страхування. За певних умов, можливе покриття витрат проживання.У листопаді місяці щороку.
DAAD Research Grants – Short-Term Stays (Німеччина)Місячна стипендія у розмірі 861-1,200 євро (залежно від освітнього ступеню),покриття транспортних витрат та витрат на страхування.У червні та листопаді місяці щороку.
DAAD Research Grants – One-Year Grants for Doctoral Candidates (Німеччина)Місячна стипендія у розмірі 861-1,200 євро (залежно від освітнього ступеню),покриття транспортних витрат та витрат на страхування.У листопаді місяці щороку.
DAAD Research Stays for University Academics and Scientists (Німеччина)Місячна стипендія у розмірі 2,000-2,150 євро (залежно від посади/ наукового звання) та покриття транспортних витрат.У червні та листопаді місяці щороку.
EDUFI Fellowship (Фінляндія)Місячна стипендія у розмірі 1,500 євро. Решта витрат не покривається.На регулярній основі протягом року.
Emmy Noether Programme (Німеччина)Покриваються всі витрати залежно від тривалості гранту.Протягом року.
ESPRIT Career Advancement for Postdocs (Австрія)Зарплата відповідно то ставки головного дослідника, а також покриття проєктних витрат від 15,000 до 25,000 євро на рік.Запуск програми очікується у квітні 2021 року.
Fulbright Research and Development Program (США)Грант покриває щомісячну стипендію, додаткові кошти для придбання професійної літератури, медичне страхування та квиток на авіапереліт в обидва боки.1 листопада щороку.
Fulbright Visiting Scholar Program (США)Грант покриває щомісячну стипендію, додаткові кошти для придбання професійної літератури, медичне страхування та квиток на авіапереліт в обидва боки.15 жовтня щороку.
Georg Foster Research Fellowship (Німеччина)Місячна стипендія у розмірі 2,670 євро для постдоків та 3,170 євро для досвідчених науковців.Протягом року, але заздалегідь до кожного окремого засідання Відбірної Комісії, що зустрічається у березні, липні та листопаді місяці.
Getty/ACLS Postdoctoral Fellowships in the History of Art (США чи будь-яка інша локації за власним вибором стипендіата)Річний грант у розмірі $60,000, а також додаткові $5,000 на дослідницькі та транспортні витрати.У жовтні місяці щороку (за наявності фінансування)
Green Talents Award (Німеччина)Повне покриття витрат.У травні місяці щороку.
Humboldt Research Fellowship (Німеччина)Місячна стипендія у розмірі 2,670 євро для постдоків та 3,170 євро для досвідчених науковців.Протягом року, але заздалегідь до кожного окремого засідання Відбірної Комісії, що зустрічається у березні, липні та листопаді місяці.
HURI Research Fellowships (США)Місячна стипендія у розмірі $4,400 для покриття витрат на проживання, страхування та прожиткові витрати. Окремо оплачується переліт в обидва боки.Прийом заявок розпочнеться восени 2021 року на 2022-2023 академічний рік.
Krzysztof Skubiszewski Scholarship (Польща)28,940 PLN + 3,212 PLN на придбання наукової літературиУ квітні місяці щороку (за наявності фінансування).
KVA Scholarships (Швеція)Стипендійні програми оголошуються на регулярній основі для кожного окремого пріоритетного напряму Академії зі своїми умовами та термінами подачі.
Lise Meitner Programme (Австрія)Річна стипендія у розмірі 69,040 євро (для постдоків) та 75,890 євро (для молодих науковців), а також покриття проєктних витрат до 12,000 євро на рік.У березні 2021 року (з квітня 2021 року діятиме програма ESPRIT, що прийматиме заявки протягом цілого року).
Marie Skłodowska-Curie Individual Fellowships (IF) – European Fellowships (Країни Європейського Союзу та асоційовані країни ЄС)Покриття проживання, транспортних витрат, витрат на членів родини, а також витрат на дослідження, нетворкінг та навчання стипендіата.У вересні місяці щороку.
Mihaychuk Research Fellowships (США)Місячна стипендія у розмірі $4,400 для покриття витрат на проживання, страхування та прожиткові витрати. Окремо оплачується переліт в обидва боки.Прийом заявок розпочнеться восени 2021 року на 2022-2023 академічний рік.
National Academy of Education/Spencer Postdoctoral Fellowship Program (США)Грант у розмірі $70,000.У листопаді місяці щороку. Оголошення нового конкурсу заплановано влітку 2021 року.
PASIFIC Fellowship Programme (Польща)Місячна стипендія у розмірі ≈ 2,500 євро, а також бюджет до 93,000 євро на реалізацію проєкту. У разі переїзду до Польщі обраного кандидата разом із сім’єю, передбачено можливість отримати додаткову фінансову допомогу.Кінцевий термін подачі заявок першого конкурсу – 30 червня 2021 року. Другий конкурс буде закритий 30 грудня 2021 року.
Swiss Government Excellence Scholarships for Foreign Students and Artists (Швейцарія)Місячна стипендія у розмірі 3,500 СHF, покриття транспортних витрат, страхування та стартові кошти на проживання.У грудні місяці щороку (за наявності фінансування).
The European Institutes for Advanced Study (EURIAS) Fellowship Programme (Країни Європейського Союзу та асоційовані країни ЄС)Залежно від умов конкурсу кожної окремої-організації-учасниці мережі EURIAS.Залежно від умов конкурсу кожної окремої-організації-учасниці мережі EURIAS.
The Lady Davis Fellowship Trust Fellowships – Post-Doctoral (Ізраїль)У випадку Техніону – місячна стипендія у розмірі 9,500 шекелей. Викладачі можуть також додатково дофінансувати стипендіату 12,000 шекелей та оплатити квиток на переліт в обидва кінці. Єврейський університет для участі вимагає наявності спонсора/ів.У листопаді місяці для Техніону та у грудні місяці для Єврейського університету.
The Lady Davis Fellowship Trust Fellowships – Visiting Professors (Ізраїль)У випадку Техніону – зарплата у розмірі, як мінімум, $2,000-$2,400 (залежно від досвіду) без врахування податків та оплата перельоту в обидва кінці. Виплачується в шекелях по релевантному курсу на день оплати. Єврейський університет для участі вимагає наявності спонсора/ів.У листопаді місяці щороку для обох університетів.
The Leibniz ScienceCampus “Eastern Europe – Global Area” (EEGA)Research Fellowships (Німеччина)Розмір фінансування залежить від тривалості поїздки та її програми. Грант покриває проживання та частину інших витрат.На зимовий період: 15 січня (для поїздок в період з 1 вересня по 28 лютого); 15 липня на літній період (для поїздок з 1 березня по 31 серпня).
The Petro Jacyk Distinguished Fellowship in Ukrainian Studies (США)Місячна стипендія у розмірі $5000 для покриття витрат на проживання, страхування та прожиткові витрати. Окремо оплачується переліт в обидва боки.Прийом заявок розпочнеться восени 2021 року на 2022-2023 академічний рік.
The Ulam Programme (Польща)Місячна стипендія у розмірі 10,000 PLN (орієнтовно 2,400 євро), включно з покриттям витрат на мобільність.Період з 15 січня по 23 квітня щороку (за наявності фінансування).
TÜBİTAK Fellowships for Visiting Scientists and Scientists on Sabbatical Leave (Туреччина)Для коротких візитів до 30 днів – 147-220 турецьких лір на день; для тривалих поїздок – 4,400-6,500 турецьких лір на місяць; для науковців у академічній відпустці – 6,250-8,750 турецьких лір на місяць.Заявки приймаються протягом цілого року.