Можливість отримання австралійської стипендії “Ramifications of Climate Change on Microbial Ecology in the Pacific Ocean”

Науковці можуть подати заявку на отримання стипендії “Ramifications of Climate Change on Microbial Ecology in the Pacific Ocean” в Австралії.

Біорозмаїття мікробів у приливній зоні відповідає за важливі біологічні процеси. Зміна клімату на Тихоокеанських островах призвела до перебудови цих зон, що впливає на місцеву морську екологію. Цей дослідницький проект буде збирати місцеві маркери біорізноманіття для моніторингу впливу клімату на Тихоокеанських островах. Технології наступного покоління також будуть використані для оцінки змін мікробних профілів на припливному відрізку. Дослідження в основному будуть зосереджені на ціанобактеріях та їх ролі в кругообігу поживних речовин у Тихому океані. Також буде досліджено біорізноманіття мікробів та метаболомічні профілі різних атолів. Очікувані результати включають розробку прогнозної моделі для оцінки наслідків глобального потепління на мікробну різноманітність.

Порядок подання заявки:
Зацікавлені заявники повинні надіслати електронний лист із висловленням зацікавленості разом із відсканованими копіями академічної довідки, резюме, короткою заявою про свої наукові інтереси та пропозицією, яка конкретно посилає їх на дослідницький проект.
Надсилати електронний лист із виразом зацікавленості потрібно на адресу Brett.Neilan@newcastle.edu.au до 17:00 30 червня 2021 року.

Дедлайн подачі заявок – 30 червня 2021 року

Детальніше про програму:
https://www.newcastle.edu.au/study/research/phd-scholarships/phd-scholarships/ramifications-of-climate-change-on-microbial-ecology-in-the-pacific-ocean
https://www.science-community.org/ru/node/220713