Міжнародні стипендіальні програми

Іноземні студенти можуть подавати заяви на отримання стипендії до численних інституцій. Тут Ви знайдете інформацію про різні види фінансової підтримки, а також відповідні пропозиції у стипендіальній базі даних.

– Інформація про стипендіальні програми DAAD для студентів, випускників, вчених та викладачів, а також про пропозиції інших відібраних фондів.
https://www.daad-ukraine.org/uk/poshuk-stipendij/stypendialni-programy-dlya-ukrayiny-2/

Класичні програми стипендій: 10-місячні стипендії для навчання дипломованих бакалаврів, спеціалістів та магістрів, 1-10-місячні стипендії для наукових досліджень (у першу чергу для аспірантів) та інші стипендії для студентів різних спеціальностей.

В офісі DAAD у Києві можна отримати детальний опис усіх англомовних програм, що пропонуються на сьогоднішній день, а також адреси університетів та координати відповідних представників.

За додатковою інформацією просимо звертатися:
Офіс DAAD у Києві
03056 м. Київ НТУУ КПІ пр. Перемоги 37, корпус N 6, 2 поверх
тел.: 044) 241-87-16, тел./факс: (044) 241-76-69
http://kiev.daad.de
e-mail : daadkiew@ntu-kpi.kiev.ua

– Стипендіальні програми OEAD. Діяльність OEAD поширюється як на університети, так і на інші вищі навчальні заклади, педагогічні академії, шкільні установи та науково-дослідні центри.

OEAD надає наступні види послуг:
* Підтримка на національному рівні програм Європейського Союзу, таких як Сократ, Леонардо да Вінчі, Програми тристоронньої кооперації;
* Проведення стипендіальних програм та надання сприяння дослідницьким проектам:
– Двосторонні й односторонні програми стипендій
– Академічні обміни
– науково-технічне співробітництво
– CEEPUS
– ASEA;
* Консультування та надання допомоги іноземним студентам і вченим, які приїжджають до Австрії;
* Організація підготовчих курсів для іноземних учнів у Відні, Леобені і Граці за підтримки відповідних університетів;
* Робота з громадськістю;
* Довідково-інформаційна діяльність та консультування: обслуговування інтерактивних банків даних стипендій та проектних банків даних, випуск публікацій, проведення інформаційних заходів.

Австрійські стипендії OEAD:
www.oead.at/willkommen_in_oesterreich
www.grants.at
www.scholarships.at

– Вишеградська стипендіальна програма. Вишеградські стипендії підтримують дослідників та студентів бакалаврату, магістратури та післядипломних спеціальностей з усіх дисциплін та будь-якою мовою протягом чотирьох семестрів у понад 190 вищих навчальних закладах Центральної та Східної Європи.
https://www.visegradfund.org/apply/mobilities/