Національний Еразмус+ офіс запрошує на «Еразмус+ Дні для молоді України: Zoom edition – West»

Національний Еразмус+ офіс в Україні (Проєкт ЄС) спільно з Erasmus Student Network Kyiv запрошують приєднатись 19 квітня 2021 року о 15:00 до онлайн-заходу «Еразмус+ Дні для молоді України: Zoom edition – West» щодо можливостей навчання, викладання, практики та стажування в провідних європейських університетах у межах Програми Європейського Союзу Еразмус+.

Цільова аудиторія – молодь віком від 13 до 30 років: молодіжні працівники, студенти (молодші бакалаври, бакалаври, магістри, аспіранти), працівники закладів вищої освіти Волинської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Чернівецької, Закарпатської та Хмельницької областей.

Захід відбудеться за підтримки Представництва ЄС в Україні у співпраці з Міністерством освіти і науки України, Міністерством молоді та спорту України, Інформаційним центром Еразмус+ молодь та Європейським корпусом солідарності, закладами вищої освіти України та випускниками Програми Еразмус Мундус.

Під час заходу учасники дізнаються:
– про Програму ЄС Еразмус+
– про безкоштовні індивідуальні можливості мобільності саме для Вас
– поради та рекомендації щодо успішної участі в конкурсах
– історії успіху українців-учасників мобільності

Захід відбудеться онлайн на плафтормі Zoom з трансляцією у Facebook. Початок о 15:00.

Реєстрація обов’язкова. Форма для участі відкрита до 17 квітня (12:00), підтвердження щодо участі будуть надіслані учасникам на е-пошту, зазначену під час реєстрації, до 18 квітня (18:00).

Докладніше – на сайті Національного Еразмус+ офісу в Україні.