Конкурс наукових робіт на тему Революції Гідності

Запрошуємо взяти участь у ІІІ Всеукраїнському конкурсі наукових студентських робіт на тему Революції Гідності у межах Відзнаки імені Сергія Кемського студентів 2-6 курсів та аспірантів вищих навчальних закладів усіх спеціальностей для написання досліджень про Революцію Гідності, вивчення її історії, особливостей, здобутків, значення та впливу на різні сфери політичного, суспільного й культурного життя.

ТЕМИ КОНКУРСНИХ РОБІТ:
• соціальний, політичний, політологічний, ідеологічний, культурологічний, мистецтвознавчий, етнологічний, музеологічний, релігійний, філософський аспекти Революції Гідності;
• соціологія та історія Революції Гідності;
• Революція Гідності у контексті міжнародної політики;
• регіональні особливості протестів Революції Гідності;
• дослідження ініціатив і громадського досвіду Майдану;
• повсякденне життя та побут Майдану;
• пропагування й інформаційна політика як інструмент протестного руху;
• мистецтво та творчість Майдану;
• Революція Гідності в контексті інших протестних рухів: України та світу;
• дослідження персоналій Героїв Небесної Сотні, активістів і волонтерів Майдану;
• політика пам’яті й комеморативні практики Майдану;
• інше.

Переможці отримають грошові винагороди:
ІІІ місце – 4 000 грн
ІІ місце – 7 000 грн
І місце – 15 000 грн

“Пандемія внесла зміни в наші плани, зокрема проведення ІІІ Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт на тему Революції Гідності у межах Відзнаки імені Сергія Кемського. Вирішили відтермінувати приймання заявок до 16 травня 2021 року включно. Наразі запускаємо нову інформаційну кампанію! Закликаємо адміністрації вишів, студентські організації, інші освітні інституції активно долучатися до інформування студентів. Адже участь у такому конкурсі – можливість для молоді апробувати свої наукові напрацювання й отримати схвальні рекомендації від знаних українських науковців, культурних і громадських діячів”, – пояснює особливості проведення конкурсу у 2020–2021 роках Ольга Сало, кураторка проєкту, заступниця генерального директора із розвитку та культурно-просвітницької роботи Національного музею Революції Гідності.

Терміни конкурсу:
Перший етап – подача заявок по 16 травня 2021 року. За результатами оцінювання журі Оргкомітет надсилає заявникам, які пройшли відбір, запрошення для участі у другому етапі до 30 травня 2021 року.

Другий етап – подання наукових робіт на розгляд журі. Учасники, які пройшли перший етап, надсилають конкурсну роботу до 10 вересня 2021 року включно.

У період з 4 по 16 жовтня 2021 року – оголошення переможців Конкурсу. Для вручення нагород переможців буде запрошено до Києва, де відбудеться публічна презентацій їх робіт і нагородження.

Результати обох етапів Конкурсу повідомляються учасникам листом на електронну адресу, зазначену під час реєстрації, загальний підсумок розміщується на сайті www.maidanmuseum.org.

Деталі:
https://docs.google.com/document/d/1vBd8yqVNOkizYYc5nRNWPl74HxlOYri19BLY-2vMu88/edit?ts=5f9029a3
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf2lPIZDASNylacQ9auXZqP0utMA180XvuK8Nwz1phRczgxrA/viewform

Підписуйтеся на сторінку “Відзнака Сергія Кемського”. Відстежуйте актуальну інформацію про конкурс.