КОНКУРС НАУКОВИХ СТУДЕНТСЬКИХ РОБІТ НА ТЕМУ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ

Студенти з 24 вузів 11 міст України вже надіслали свої заявки на ІІІ Всеукраїнський конкурс наукових студентських робіт на тему Революції Гідності на здобуття Відзнаки імені Сергія Кемського.

 

Приймання заявок триває до 16 травня. Долучитися можуть студенти 2–6 курсів та аспіранти вищих навчальних закладів усіх спеціальностей для написання досліджень про Революцію Гідності, вивчення її історії, особливостей, здобутків, значення та впливу на різні сфери політичного, суспільного й культурного життя.

Щоб подати заявку, натисніть ТУТ

“Для молодих дослідників  участь у конкурсі на честь Сергія Кемського  – виняткова можливість розкрити талант дослідників та представити на розгляд поважного журі відповідно оформлені оригінальні роботи. Переможці не лише отримують грошову винагороду, а й можливість публічно презентувати свої дослідження та опублікувати результати праці. Також стати продовжувачами нереалізованого потенціалу Героя Небесної Сотні  Сергія Кемського, який без вагань став на прю за нову Україну, яку нам ще належить розбудовувати”, – зауважує Леся Онишко, вчений секретар Національного музею Революції Гідності.