Щорічний конкурс на 25 стипендій для кандидатів з країн Східної Європи, Росії, Кавказу та Середньої Азії від Центру Східноєвропейських студій Варшавського університету

Центр Східноєвропейських студій Варшавського університету оголошує щорічний конкурс на 25 стипендій для кандидатів з країн Східної Європи, Росії, Кавказу та Середньої Азії, які мають повну вищу освіту (найкраще гуманітарну) та добре орієнтуються у проблематиці цих регіонів, зокрема періоду XIX-XX ст., а також сучасного періоду, особливо 1980-х рр. та після 1991 р.

«Східні стипендії» призначені для 2-річного післядипломного магістерського навчання. Період навчання – з 1 жовтня 2021 р. до 30 червня 2023 р.

Вимоги до кандидатів:
– вік до 30 років
– закінчення гуманітарних наук у вашій країні (ступінь магістра або спеціаліста)
– хороша, загальна орієнтація у питаннях Східної Європи, Центральної Європи, Росії, Центральної Азії та Кавказу, особливо ХІХ-ХХ століть, та сучасних проблемах, особливо у 1980-х та після 1991 року
– знання польської та англійської мов на рівні, що гарантує розуміння лекцій та використання літератури.

Перевага віддається кандидатам, які вже можуть продемонструвати наукові досягнення чи організаційну діяльність, попередня діяльність та досягнення яких дають можливість використовувати набуту спеціалізацію у власних країнах у різних сферах наукового чи громадського життя.

Дослідження проводяться за шістьма спеціалізаціями:
а) Східна Європа,
б) Росія,
в) Кавказ,
г) Середня Азія,
д) Центральна Європа,
е) Балкани.

Детальна інформація про програму на сайті, а також у додатках: польською та англійською мовами.